Vul het formulier in en klik op bevestigen om de brochure te ontvangen

Vul onderstaand formulier in om het materiaal te ontvangen.

[ninja_form id=2]

Laat jouw gegevens achter. Wij informeren je zodra er nieuwe data bekend zijn.

3 dagen

Summer School 2026: Fair play in een woelige wereld

Driedaags programma vol inspiratie en vakinhoud voor senior finance professionals

Details
Lengte

3 dagen

Eerstvolgende startdata & locaties

wo 15 juli 2026, Zeist

wo 19 augustus 2026, Arnhem

wo 26 augustus 2026, Den Dolder

Investering (excl. btw)

€ 2.995

PE

20

Vanwege het grote succes van voorgaande jaren organiseren we 'm in 2026 weer: de Summer School! Ook dit jaar bieden we een boeiend programma, gepresenteerd door toonaangevende sprekers. In onze driedaagse Summer School bieden we jou de mogelijkheid om even uit de dagelijkse praktijk te stappen en geïnspireerd te worden door sprekers binnen én buiten jouw vakgebied. De prachtige locaties maken deze meerdaagse programma’s extra bijzonder.

De wereld om ons heen is fundamenteel in beweging. Verschuivende machtsverhoudingen, ontwrichtende conflicten en onvoorspelbare handelsrelaties zetten organisaties én individuen onder druk. In deze woelige context staat één vraag centraal: hoe speel je het spel eerlijk, weerbaar en met behoud van autonomie?

Tijdens deze driedaagse Summer School verkennen we wat fair play betekent voor de finance professional van vandaag. Hoe houd je koers wanneer zekerheden wegvallen? Hoe blijf je transparant en betrouwbaar in een omgeving die steeds complexer wordt? En hoe zorg je voor veiligheid – financieel, organisatorisch en moreel – zonder je wendbaarheid te verliezen?

Finance speelt hierin een sleutelrol. Niet alleen als hoeder van cijfers en risico’s, maar ook als strategische sparringpartner en moreel kompas. Samen met toonaangevende docenten en professionals uit spraakmakende organisaties onderzoeken we welke rol finance kan én moet pakken. Naar welk leiderschap luister je, en wanneer neem je zelf het voortouw?

De Summer School vindt plaats op drie bijzondere locaties, elk met een eigen karakter. De editie bij de KNVB voegt daar een expliciet sportieve dimensie aan toe. Met inspirerende bijdragen van professionals uit de sportwereld en de traditie van voetgolf als verbindend element, maken we de parallel tussen topsport en finance tastbaar: scherp spel, duidelijke regels, teamdynamiek — en fair play, juist als de druk hoog is. Ook de edities op de andere locaties bieden verrassende en unieke onderdelen.

Prachtige locaties
In 2026 kun je kiezen uit drie edities: 15-17 juli bij de KNVB in Zeist, 19-21 augustus bij Topsportcentrum Papendal in Arnhem, en 26-28 augustus bij Ernst Sillem Hoeve in Zeist.

Inspirerend programma
Achter de schermen wordt gewerkt aan een inspirerend programma. We maken de line-up later bekend. Wil je alvast zeker zijn van een plek? Schrijf je nu alvast in.

 

Business partner

Dit programma wordt uitgevoerd door onze business partner Sijthoff Accountants Academy. Na inschrijving ontvang je overige correspondentie van Sijthoff Accountants Academy.
Jeroen Slop
Jeroen Slop
Jeroen Slop RA | Financieel directeur
Jeroen werkte van 1987 tot 1992 als RA bij Ernst & Young. Na verschillende functies in de oliewereld keerde hij in 1998 terug naar zijn geboortestad en trad in dienst als financieel directeur van Ajax. Na ruim 20 jaar Ajax is Jeroen per juli 2019 toegetreden tot de Raad van Commissarissen van de KNVB. meer info
Bob Beusekom
Bob Beusekom
Interim- en programmamanager, bestuurslid NBA faculty Business & Management
Bob Beusekom is opgegroeid bij twee audit en consultancy organisaties. De laatste 25 jaar is hij zelfstandig werkzaam als The Executive Nomad, als interim en programma manager. Afgelopen 10 jaar deed hij dat vanuit Australië. Nu woont hij weer in Nederland. Bob combineert zijn werk, reizen, en sportieve leven met twee bestuursfuncties bij het NBA, als lid van faculty Business & Management en ledengroep Accountants… meer info
Coen Reinders
Coen Reinders
Director Partners & Bedrijfsvoering Nationaal Restuaratiefonds, voorzitter NBA faculty Business & Management
Coen Reinders is Director Partners en Bedrijfsvoering bij het Nationaal Restauratiefonds, een financiële instelling die monumenten eigenaren financiert t.b.v. restauratie en verduurzaming. Gedurende zijn meer dan 30-jarige loopbaan heeft hij gewerkt in binnen- en buitenland in met name kapitaalintensieve sectoren zoals grondstoffen, luchthavens, banking. Rode draad hierbij was een verantwoordelijkheid m.b.t. Finance, IT, Strategie of een combinatie hiervan. Recentelijk ook m.b.t. verduurzaming. Coen heeft altijd… meer info
Summer School 2026: Fair play in een woelige wereld
Startdatum 15 juli
wo 15 juli 2026
10:30 - 19:00
Zeist
do 16 juli 2026
9:00 - 19:00
Zeist
vr 17 juli 2026
9:00 - 19:00
Zeist
Routebeschrijving
Startdatum 19 augustus
wo 19 augustus 2026
10:30 - 19:00
Arnhem
do 20 augustus 2026
9:00 - 19:00
Arnhem
vr 21 augustus 2026
9:00 - 19:00
Arnhem
Routebeschrijving
Startdatum 26 augustus
wo 26 augustus 2026
10:30 - 19:00
Den Dolder
do 27 augustus 2026
9:00 - 19:00
Den Dolder
vr 28 augustus 2026
9:00 - 19:00
Den Dolder
Routebeschrijving