Vul het formulier in en klik op bevestigen om de brochure te ontvangen

Laat je gegevens achter. Wij informeren je zodra er nieuwe data bekend zijn.

1 dag

Online training | Omnibus 1 en 2: Duurzaamheidsverslaggeving anno nu

Wat betekenen de wijzigingen voor jou?

Details
Lengte

1 dag

Eerstvolgende startdata & locaties

vr 9 mei 2025

Prijs (excl. btw)

€ 165

Binnen twee uur up-to-date met de nieuwste CSRD-wijzigingen – vertaal Omnibus 1 en 2 direct naar jouw praktijk.

De Europese Commissie heeft onlangs twee zogeheten Omnibus-voorstellen gepresenteerd om de regels voor duurzaamheidsverslaggeving te vereenvoudigen.

Deze online training brengt accountants en controllers volledig op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen rond de Corporate Sustainability Reporting Directive (CSRD) en de Europese duurzaamheidsrapportagestandaarden (ESRS). In praktische termen leer je wat de voorgestelde wijzigingen in Omnibus 1 en Omnibus 2 inhouden, welke gevolgen ze hebben voor zowel CSRD-plichtige als niet-CSRD-plichtige organisaties, en hoe je hiermee aan de slag kunt in jouw dagelijkse praktijk.

De nadruk ligt op praktische implementatie – na deze training weet je precies welke acties je moet ondernemen om up-to-date te blijven met duurzaamheidsverslaggeving anno nu.

Stefan Betting
Stefan Betting
drs. Stefan N. Betting RA
Ik ben een docent in hart en nieren. Met meer dan 200 trainingen per jaar en dat vanaf het jaar 2000 kan ik zeggen dat ik doe waar ik plezier in heb. Mijn expertise ligt met name op het vlak van de (inter-)nationale externe verslaggeving waaronder Dutch Gaap, IFRS en US Gaap. Ik heb ook ruimschootse ervaring met Integrated Reporting en Duurzaamheidsverslaggeving. Ik geef al… meer info
Online training | Omnibus 1 en 2: Duurzaamheidsverslaggeving anno nu
Startdatum 9 mei
vr 9 mei 2025
15:00 - 17:00
Online